Перейти до основного вмісту
Міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті (Німеччина) за програмою DAAD

Міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Університеті (Німеччина) за програмою DAAD

  •  понеділок, 7 серпня 2023 р.

17.07-27.07.23 асистент КІМдПФ Наталя Цинтар разом з колегами по факульттету доцентом О. Бешлей, асистентами Б. Буртник, М. Ковалюк, А. Гоян, А. Білокопитною, К. Унгурян пройшла міжнародне стажування в Людвігсбурзькому Педагогічному Універитеті в Німечинні в рамках проєкту DAAD program “Ukraine Digital: Ensuring academic success in times of crisis”.

Читати далі
Представництво КІМПФ у заході «TESOL УКРАЇНА У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС: БУДУВАННЯ СПІЛЬНОТИ, СТВОРЕННЯ ЗМІН»

Представництво КІМПФ у заході «TESOL УКРАЇНА У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС: БУДУВАННЯ СПІЛЬНОТИ, СТВОРЕННЯ ЗМІН»

  •  пʼятниця, 14 липня 2023 р.

Колектив кафедри вітає з блискучим виступом нашого шановного асистента, Наталю Цинтар на 25-му національному з’їзді TESOL-Україна, присвяченому темі «TESOL УКРАЇНА У ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС: БУДУВАННЯ СПІЛЬНОТИ, СТВОРЕННЯ ЗМІН». Захід проведений за підтримки Регіонального відділу англійської мови Посольства США в Україні з 26 по 28 травня 2023 року в готелі Коледжу індустрії гостинності у Львові. Національний з’їзд TESOL-Україна є платформою для спілкування та обміну досвідом професіоналів з англійської як іноземної мови (EFL) з усієї України, метою заходів цієї організації є визначення стратегії розвитку викладання англійської мови в умовах змін, зокрема, війни в Україні та обговорення глобальних тенденцій у викладанні англійської мови (ELT). TESOL-Україна, яка входить до TESOL, Inc. – національна громадська асоціація, діяльність якої спрямована на підвищення якості викладання англійської мови в Україні через професійний розвиток та дослідження.

Читати далі
Огляд відкритих занять 2023 року

Огляд відкритих занять 2023 року

  •  пʼятниця, 30 червня 2023 р.

У поточному навчальному році викладачі кафедри іноземних мов для природничих факультетів активно демонстрували свої уміння викладання іноземної мови(англійської, німецької), про що свідчить велика кількість відкритих занять. На заняттях доцільно використовувалися різноманітні методи і прийоми навчання EFL та ESP та сучасні технічні засоби. Теми занять відповідали робочій програмі дисципліни, а цілі і завдання – професійним потребам студентів відповідних спеціальностей.У відгуках, представлених присутніми на заняттях доцентами і асистентами кафедри, відзначено креативний підхід викладачів до організації занять. Позитивні враження справили різноманітні мотиваційні рішення для заохочення мовленнєвої діяльності студентів (зокрема, в інтерактивній формі), професійна спрямованість завдань, використання роботи у парах та в групах, застосування індивідуального підходу до навчальної діяльності студентів із різним рівнем мовленнєвої компетентності.

Читати далі
Всеукраїнська учнівська олімпіада на кращі знання з німецької мови

Всеукраїнська учнівська олімпіада на кращі знання з німецької мови

  •  пʼятниця, 9 червня 2023 р.

Викладачі німецької мови КІМПФ постійно беруть участь у організації та проведенні науково-освітніх заходів, таких як ІІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів, а саме німецької мови. Так, членом комісії всеукраїнської учнівської олімпіади на кращі знання з німецької мови у 2020 р була асистент кафедри іноземних мов для природничих факультетів Шенько М.М. КІМПФ успішно продовжує в такому руслі співпрацю із Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Читати далі
Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

  •  четвер, 8 червня 2023 р.

У грудні 2022 в Німеччині, завдяки видавництву Verlag Dr. Kovac, Hamburg, вийшов з друку Багатомовний словник академічної лексики на 295 сторінок, до укладання якого долучилась співробітник кафедри іноземних мов для природничих факультетів, а саме, асистент Бортник С.Б. Світлана Борисівна протягом 2021- 2022 років виконувала переклад та рецензувала матеріали для словника, отримала неоціненний досвід роботи у складі великого міжнародного авторського колективу.Словник розрахований як на викладачів та науковців, так і студентів, що беруть участь у програмах мобільності та міжнародних наукових проєктах. Також в першій частині словника є рекомендації щодо роботи над науковою статтею, що актуально для всіх, хто публікує свої наукові здобутки в міжнародних виданнях.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності